Анонси

АНОНС: "Світське життя" покаже, на чому заробляють зірки під час кризи

Бізнес зірок

Сьогодні, у п'ятницю, о 22:20 "Світське життя" покаже спеціальне дослідження про додаткові бізнеси зірок: у що вітчизняні знаменитості вкладають гроші, зароблені під час гастролей та корпоративів

sv_jitya_240616_an_stereo_17 sv_jitya_240616_an_stereo_17  

Так, представниці жіночої половини шоу-бізнесу слідом за світовими зірками стрімголов несуть красу в маси і наввипередки створюють власні дизайнерські колекції. Як Ганна Сєдокова брендовий одяг власноруч відшиває, де Настя Каменських спортивні костюми стегнами рекламує і чому Надія Дорофєєва робить ставку на доступність власної марки? Чия бізнес-ідея виявилася найуспішнішою і вже приносить прибутки?

 

Та покупець вимагає не лише видовищ, але й хліба! Нагодувати всіх – від звичайного споживача до гурмана – намагаються артисти-чоловіки! Якими делікатесами заманюють у власні ресторани Потап, Олег Скрипка та Володимир Горянський? Та чи такі гарні з них господарі, якими вони хочуть здаватися? Хто насправді веде зірковий бізнес і керує складними економічними процесами?


Пригадаємо також, хто з вітчизняних селебриті був першопрохідцем на ресторанній ниві та чим це закінчилося? Як врятувати власну справу в умовах економічної кризи – зіркові підприємці ексклюзивно розкриють секрети бізнес-виживання!

А також заробітки відомих людей, про які ви навіть не здогадувалися! Як примха дітей Андрія Вороніна перетворилася на масштабний бізнес-проект, яким чином свій 20-річний співочий досвід монетизує Олександр Пономарьов та чому мільйонер Гарік Корогодський після великих торговельних центрів відкрив маленький магазин?

Детальніше – у спеціальному дослідженні "Світського життя" сьогодні о 22:20 на 1+1!

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000