Анонси

АНОНС: Наталія Могилевська влаштує Катерині Осадчій кінну прогулянку та розкриє ім'я свого таємничого коханого

Наталія Могилевська

В новому випуску "Світського життя", який вийде цієї п'ятниці о 22-40 на 1+1, глядачі дізнаються, де ховається від надмірної уваги прихильників співачка Наталія Могилевська

SV_JITTYA_201115_AN_STEREO_24 SV_JITTYA_201115_AN_STEREO_24  

Зірка запросила Катерину Осадчу до одного з елітних кінних клубів Києва та зізналася, що саме тут, серед величних та красивих тварин, відпочиває душею та надихається.

-Кінні прогулянки - чудове тренування для м'язів, - каже співачка, яка останнім часом дуже стежить за своєю фізичною формою. - Ти і напружуєшся, і відпочиваєш одночасно.

Наталія Могилевська зізналася, що сама полюбляє мити та чистити коней,а ще - водити їх до солярію.
Поринув у спогади, зірка розповість, як ледь не вбилася під час зйомок кліпу, коли вона верхи на коні долала

перепони.

Пригостивши улюбленого коня Флеша яблуками, співачка запросила Катерину Осадчу на чаювання. У відвертій розмові Наталія розповість,що коїлося в її житті ті два роки, коли вона зникла з екранів.

Співачка згадає, як важко вона переживала смерть мами та розкаже,що її врятувало в той час. Зірка зізнається, що вперше за кілька років же не сама і має коханого, заради якого приборкує свій характер та йде на значні поступки у стосунках.


-Йому пощастило більше, ніж моїм попереднім чоловікам, - сміється Наталія.

Де відбулося доленосне знайомство, як звуть та чим займається обранець зірки, чи збирається співачка вже заміж та куда поїде з коханим на свята? Не пропустіть!


Такою Наталію Могилевську ви ще не бачили! Найвідвертіші зізнання зірки - тільки "Світському житті!" У п'ятницю, 20 листопада,о 22-40 на 1+1.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000