Анонси

АНОНС: Наталія Могилевська та Олена Шоптенко зізнаються Катерині Осадчій, коли стануть мамами

Наталія Могілевська

В новому випуску "Світського життя", який вийде в ефір вже в неділю, о 23-20 на 1+1 буде багато дітячих посмішок та сміху

SV_JITYA_111015_AN_30_STEREO_SP SV_JITYA_111015_AN_30_STEREO_SP  

В новому випуску "Світського життя", який вийде в ефір вже в неділю, о 23-20 на 1+1 буде багато дітячих посмішок та сміху. Адже знімальна група програми завітає на майданчик дитячого талант-шоу "Маленькі гіганти". Зіркові судді, хоч як намагалися бути серйозними та справедливими, все одно час від часу й самі впадали в дитинство.
В інтерв'ю Каті Осадчій Наталія Могилевська зізнається про те, що робота з маленькими талантами змусила її вже подумати про власних дітей і на одній дитині співачка не зупиниться. Суддя Олена Шоптенко розповість, що вже мала серйозну розмову з чоловіком - хореографом Дмитром Дікусаром щодо нащадків. І пара вже вирішила, коли саме стане батьками. 
Не забариться з первістком і подружжя Володимира Дантеса та Надії Дорофеєвої. Тож, невдовзі доведеться відкривати дитячий садочок для "зіркових" малюків.
Думає про дітей також і нещодавно вдруге одружений шоумен Сергій Притула. Нещодавно телеведучий взяв участь у блігодійному "Фермер-базарі" та відверто розповів Каті Осадчій про стосунки з колишньою дружиною та новим "шурином" нардепом Віталієм Хомутинником.
 Телеведуча Олена Кравець згадає своє минуле та кар'єру у мережі ресторанів швидкого харчування, а зірка серіалу "Свати" Ганна Кошмал помріє про власне весілля.
Марія Єфросиніна розповість, як окупація Криму вплинула на її стосунки з родичами в Керчі. 
Грузинська легенда Вахтанг Кікабідзе завітав до Києва з концертом. Актор згадає свій перший виступ в Україні, який відвідав Сергій Параджанов. А також розповість, якими неприємностями йому відгукнувся жарт про надання політичного притулку в Україні. 
Не пропустіть! Ще більше несподіваних зізнань від зірок! В неділю, о 23-20, на 1+1.
Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000