Анонси

АНОНС: Наталія Могилевська розкриє таємницю свого схуднення, а Андрій Воронін покаже будинок площею у тисячу квадратних метрів

анонс

В новому випуску в неділю о 23-10 "Світське життя" погуляє на святі "Велике весілля", на якому зірки шоу-бізнесу згадають власні весілля

!SV_JITTYA_130915_AN_STEREO_25 !SV_JITTYA_130915_AN_STEREO_25  

Так, на святі Олени Кравець у Кривому Розі гуляв весь "95 квартал", а Володимир Зеленський танцював "7-40". Віктор Павлік, який одружувався втричі, розповість, як всі три рази уникнув пишних весіль, а співачка Еріка зізнається, що вже очікує пропозицію руки та серця від коханого. 
Наталія Могилевська, тим часом, хизувалася новими формами: співачка вже більше місяця активно худне на очах у всієї країни. І тільки Катерині Осадчій зірка розповість, як їй це вдається.
Потап, як батько сина-першокласника, поділився шкільними турботами та розповів, як влаштовував нащадка у гарний навчальний заклад.
Літо та початок осені в Україні проводить і родина футболіста Андрія Вороніна. Ексклюзивно для "Світського життя" спортсмен проведе екскурсію новим величезним одеським маєтком на березі Чорного моря та познайомить Катерину Осадчу з новим членом родини - новонародженим сином Даніелєм.
Тим часом з канікул до Верховної Ради повернулися депутати. Співачка-депутатка Злата Огневич майже місяць насолоджувалася відпочинком в Іспанії. Зірка поділиться з Катериною Осадчою секретами, як їй вдається економити у подорожах. А депутат-мільйонер Віталій Хомутиннік розповість, чому дозволяє собі дорогий відпочинок в Італії та Франції. Еклюзивно "Світському життю" депутат розповість про те, як він породичався з телеведучим Сергієм Притулою і як у них складаються стосунки з однією тещею.
Не пропустіть! Несподівані запитання та сенсаційнй зізнання у "Світському житті з Катериною Осадчою"! В неділю, 13 вересня, о 23-10, на 1+1.
Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000