Анонси

АНОНС:Настя Каменських розповіла Катерині Осадчій про своє падіння та смертельну небезпеку

Настя Каменських_5

У новому випуску "Світського життя", який вийде в ефір цієї п'ятниці о 22.00, Катерина Осадча завітає до лікарні, де після невдалого стрибку з парашутом оговтується співачка Настя Каменських

Минулого тижня прихильники зірки були вражені новиною, що під час екстремального випробування Настя ледь не загинула - у неї не відкрився головний парашут і вона під час приземлення зламала ногу.

-Я досі бачу цю картину, коли я легко торкнулася землі, а нога кудись в інший, неправильний бік, вивернулася, - емоційно згадує Настя. - А я ще не зрозміла нічого і намагаюся її повернути у вірний бік. А ще перша думка: чому це трапилося саме зі мною?

Співачка розповість, що саме цього дня вирішила відзняти перше відео для свого відеоблогу і гадки не мала, який результат отримає наприкінці стрибку. І ексклюзивно покаже Катерині Осадчій моторошні кадри свого першого стрибка з парашутом.

-Буду давати концерти на милицях, - сміється Настя, якій лікарі заборонили ще довго наступати на ногу. -Так роблять відомі закордонні зірки. І я буду. Впевнена, багато людей захочуть на це подивитись.

Каменських в подробицях розповість, що саме підштовхнуло її до цієї пригоди, як вона після цього переосмислила своє життя та чому вбачає у цій травмі знак долі. На скільки вона вибула зі строю і коли повернеться на сцену. А ще - чим буде займатися в період реабілітації та як планує зберегти у гіпсі гарну фізичну форму.

Не пропустіть! Усі подробиці - у "Світському житті" у п'ятницю о 22.00 на 1+1.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000