Анонси

АНОНС: Надія Дорофеєва стане співведучою "Світського життя"

Надія Дорофеєва
У новому випуску "Світського життя", який вийде в ефір першого квітня о 23-10 на каналі 1+1, до зіркових репортерів програми приєднається солістка гурту "Время и стекло" Надія Дорофеєва 

 
Співачка дуже любить мультики, тому з задоволеням взяла на себе функції Катерини Осадчої на прем'єрі мультфільму "Смурфики. Загублене містечко". 
 
Стараннями стилістів програми співачка виглядала на премьєрі як справжня Смурфетка - у модному синьому комбінезоні зі штанями-кюлотами та білому тюрбані на голові. Після вечора в ролі світського репортера Надія зізналася, що заміняти Катерину Осадчу - нелегка справа.
 
-Я дуже хвилювалася, - каже Дорофеєва. - Бути репортером дуже непросто. У повсякденному житті я розмовляю російською мовою, а у програмі потрібно було спілкуватися українською. Тому я підготувала собі декілька підказок. Одна справа - дублювати український мультик, де усі фрази перед тобою на екрані, інша - вільно орієнтуватися у питаннях на інтерв'ю, розмовляти правильно. Тож для мене це стало справжнім викликом!
 
Співрозмовниками Надії стали колеги-артисти: співак Дзідзьо, солістка The Hardkiss Юлія Саніна, комік Дядя Жора. А також - родина футоліста Адрія П'ятова.
 
- Колеги мене усіляко підтримували, за що я їм вдячна, - каже Надя. - А найлегше мені дався запис підводок, бо в мене великий досвід телезйомок.
 
Тож, не пропустіть новий ефір "Світського життя" з експериментами від Надії Дорофеєвої. 
 
У суботу, о 23-10, на 1+1.
Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000