Анонси

АНОНС: Катя Осадча розпитає останнього москаля про "тортури" в Росії

Ігор Скрипко

В новому випуску "Світського життя", який вийде вже у неділю, о 23.00 на 1+1, Катерина Осадча завітає на знімальний майданчик другого сезону серіалу "Останній москаль"

SV_JITTYA_270915_AN_STEREO_26 SV_JITTYA_270915_AN_STEREO_26  
 
Виконавець головної ролі Валєри - російський актор Ігор Скрипко розповість, як до його ролі "москаля"поставилися в Росії,а також які саме стосунки пов'язують його з екранним "коханням" акторкою Галиною Безрук.
Втіливши образ дядька "москаля" та одинака Івана актор Юрій Горбунов на разі відчуває на собі підвищену увагу жінок.
А актор Володимир Ніколаєнко, зігравший кума Івана Бодю, став справжньою зіркою на Західній Україні. Тож, не проґавте у "Світському житті" останні новини з Великих Вуйок в неділю, о 23.00, на 1+1. 
 
А ще! Як зірки обирали найкрасивішу дівчину країни? На конкурсі "Міс Україна" зірки пригадають, як самі намагалися стати найкрасивішими.
"Біленька" з "ВІА Гри" Еріка Герцег, яка заради конкурсів краси схудла аж на 35 кілограмів, розповість все про пластичні операції. Співачка Олена Вінницька згадає, як в модельній школі їй робили непристойні пропозиції. Як суперниці помстилися Владі Литовченко просто на сцені конкурсу "Міс Україна"? За що саме любить українців російська акторка Марія Горбань?
Та кому - білявкам чи брюнеткам віддає перевагу пловець Олег Лісогор? З ким зустрічається нинішня королева краси? Дивіться тільки "Світскомі житті"!
 
Також депутат-пловець Денис Силантьєв зізнається Катерині Осадчій, чому досі не навчив плавати партійного боса Олега Ляшка, а Даша Астаф'єва пригадає, як їй розбив серце коханий. 
 
Не пропустіть! "Світське життя", в неділю, о 23.00, 1+1.
Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000