Анонси

АНОНС:Катерина Осадча покаже своє інтерв'ю з Дональдом Трампом

Трамп

У новому випуску "Світського життя", який вийде в ефір сьогодні, у суботу, о 23-15, під пильний погляд Катерини Осадчої потрапить новообраний президент США Дональд Трамп.

Перемога на виборах одіозного та скандального мільярдера, телезірки та поціновувача жіночої краси, стала сенсацією та несподіванкою для усього світу.

"Світське життя" познайомилося з майбутнім президентом США ще три роки тому, на конкурсі "Міс Всесвіт" у Москві. Багато років цей конкурс краси був головною слабкістю скандального мільярдера. У 2013 Дональд Трамп, в якості власника "Міс Всесвіт" завітав на фінал змагання до Росії та розповів чимало цікавого.

Насамперед, майбутній президент зізнався у симпатіях до України та українських жінок. Бо з ними він добре знайомий.
Компанію мільярдеру склала колишня одеситка та тоді ще власниця конкурсу "Міс Україна Всесвіт" Олександра Ніколаєнко. Вона разом з чоловіком-мільярдером Філом Раффіном позувала на червоній доріжчі поруч з Трампом. Філ багато років є бізнес-партнером Трампа, тому подружжя товаришують.


В інтерв'ю "Світському життю" подруга Дональда Трампа Олександра Ніколаєнко-Раффін розповість, як приймає вдома мільярдера з його дружиною - колишньою югославською моделлю Меланією, та пояснить, чому, незважаючи на дружні стосунки, ще жодна українка не стала "Міс Всесвіт".


Порахує "Світське життя" також і усіх дітей, онуків та дружин одіозного політика. Окрім нинішньої першої леді Меланії, яка молодша за нього на 24 роки, Трамп ще двічі офіційно був одружений.
Поспілкується "Світське життя" й з колишньою дружиною Трампа Іванною, яка, отримавши після розлучення з Дональдом величезні статки, насолоджується життям.

Яких жінок любить, скільки грошей витрачає на свої забаганки та що дозволяє своїй нінишній дружині Дональд Трамп?

Не пропустіть світський портрет нового, 45-го президента США. Тільки у "Світському житті"! У суботу, о 23-15, на 1+1.

Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000