Анонси

АНОНС: Катерина Осадча показала Олегу Ляшку пародію на нього

Олег Ляшко

В новому випуску "Світського життя", який вийде в ефір вже сьогодні, у п'яницю, о 22-45 на 1+1, Катерина Осадча завітає на зйомки Новорічного вогника одного з музичних каналів країни

SV_JITTYA_181215_AN_STEREO_27 SV_JITTYA_181215_AN_STEREO_27  
Як не дивно, до  зірок шоу-бізнесу в гості завітав й політик Олег Ляшко. Зазначимо, що найбільше його були раді бачити екс-депутататка та колишня підлегла по партії Злата Огневич та співачка Анастасія Приходько, яка нещодавно ледь не вступила до Радикальної партії, проте в останній момент змінила свої наміри. 
Політик дуже схвально відгукувався про обох зірок та добре поставився до того, що зараз ані Злата, ані Анастасія не хочуть йти в політику.
-Нормальні люди в політику рідко йдуть, - критично підкреслив Ляшко.
Також напередодні зимових свят депутат поділиться з Катериною Осадчею планами щодо новорічного відпочинку. 
А ведуча "Світського життя" покаже Олегу Ляшку пародії на нього, які дедалі стають популярніші серед телеглядачів та користувачів Інтернету. 
Першим головного радикала зпародіював семирічна зірка шоу "Маленькі гіганти" Євгеній Лебедин, а потім - телеведучий Олександр Скичко. 
Чи має Олег Лячшко почуття гумору? Як епатажний політик поставився до пародій на себе?  Усі подробиці - у"Світському житті", сьогодні, о 22-45, на 1+1.
Для того, щоб залишати коментарі, будь-ласка, авторизуйтесь, або створіть новий профайл
Символів залишилось: 1000